Hakkımızda

Hakkımızda

Bugüne kadar taşımacılık sektöründe bir Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerledik. Değersoy Uluslararası Nakliyat'ın nakliye sektöründeki temelleri 1996 yılında atılmıştır. Günümüz piyasa koşullarında, dünya çapında kuvvetli ve dinamik bir şekilde yer almak için güçlü, aktif ve verimli bir marka olmayı hedefleyerek yola çıkmıştır.
Uluslar arası taşımacılıkta faaliyetini sürdüren firmamız kaliteli hizmetiyle maksimum müşteri memnuniyetini sağlayamayı ilke edinmiştir. öncelikli amacımız çalıştığımız firmaların bizi samimiyetle kendi nakliye firmaları olarak değerlendirmesini sağlayabilmek ve uzun süreli bir çalışma ortamı yaratabilmektir.
Misyonumuz
Uluslararası Nakliyat hizmetlerini, müşterisine, çalışanına, çevreye, yasalara saygılı olarak, güvenilir, yenilikçi , yaratıcı kimliği ve gelişen teknolojisi ile veren bir kuruluş olmak.
Vizyonumuz
Sektörde örnek, öncü, güvenilir olmayı ve istikrarla büyümeyi uzun vadede gerçekleştiren Uluslararası Nakliyat markası olmak.
Kalite Politikamız
Müşteri memnuniyetini en temel gereklilik olarak görmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak
Sektörde hattında rakiplerinden her zaman bir adım önde olmak için süreçlerini sürekli iyileştirmek için hizmet çeşitliliğini ve kalitesini yükseltmek
Çevreye karşı duyarlı ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak hareket etmek , etik değerlerine sahip çıkarak müşterilerinin, çalışanlarının ve tüm iş ortaklarının memnuniyetini sağlamak